Wie wil ons team versterken

09-12-2021

Sociaal
Cultuur

Wie

Volwassenen
Senioren

Voor ons buurthuis zoeken wij een leuke gastvrouw die op woensdagochtend ons team wil komen versterken. In ons buurthuis vinden diverse activiteiten plaats, ook niet westerse culturen.

Wat vragen wij van je?

Je bent gastvrij met een open blik naar onze bezoekers, maakt makkelijk contact, verzorgt de koffie en thee en houdt de ruimte netjes. De activiteit vindt plaats op de woensdagochtend van 09.00-12.00 uur. Regelmatig is er een overleg waarbij je je collega’s beheer ontmoet en we afspraken maken over hoe het gaat in het buurthuis. Voor deze activiteit krijg je een kleine vrijwilligersbijdrage.

Waar

Ingang Scala, deur op de hoek Operaweg/Ariaweg 115 Amersfoort

Contact

Gretha Lijnsvelt
Contactpersoon

Neem contact op met Gretha:

-4